Bartosz Karolewski zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego!!!

Zakończyły się eliminacje powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej!

Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych wzięli dziś udział w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik dokonał otwarcia konkursu, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia.

Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach, a eliminacje odbyły się w formie pisemnej i ustnej.

Wręczenia nagród dokonali Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Radny Rady Powiatu, jednocześnie Prezes Powiatowego Związku OSP RP Kamil Różański, Komendant Powiatowy PSP st. bryg. Marcin Strześniewski, mł. asp. Paweł Wawrocki

W eliminacjach wzięło udział 21 uczniów, z czego troje zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego!

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Gratulacje dla Bartka Karolewskiego. 👏👏👏
Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. 😊😍👍👏