Powodzenia na egzaminie

Drodzy Ósmoklasiści!

W imieniu Młodzieżowej Rady Gminy Sierpc oraz wszystkich młodszych koleżanek i kolegów składamy Wam najserdeczniejsze życzenia powodzenia podczas egzaminów ósmoklasisty!

Niech wiedza, którą zdobywaliście przez wszystkie lata nauki, przyniesie Wam jak najlepsze wyniki. Życzymy Wam spokoju, wiary w siebie, opanowania stresu oraz łatwych tematów i trafnych odpowiedzi.

Pamiętajcie – egzamin to ważny krok, ale nie definiuje Waszej wartości. Najważniejsze, abyście dali z siebie wszystko i uwierzyli we własne możliwości.

Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy realizacji marzeń oraz dostania się do wymarzonych szkół!

Powodzenia!

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym

Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie

Szkoła Podstawowa w Sudragach