W imieniu Młodzieżowej Rady Gminy Sierpc oraz wszystkich młodszych koleżanek i kolegów składamy Wam najserdeczniejsze życzenia powodzenia podczas egzaminów ósmoklasisty!
Niech wiedza, którą zdobywaliście przez wszystkie lata nauki, przyniesie Wam jak najlepsze wyniki. Życzymy Wam spokoju, wiary w siebie, opanowania stresu oraz łatwych tematów i trafnych odpowiedzi.
Pamiętajcie – egzamin to ważny krok, ale nie definiuje Waszej wartości. Najważniejsze, abyście dali z siebie wszystko i uwierzyli we własne możliwości.
Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy realizacji marzeń oraz dostania się do wymarzonych szkół!
Powodzenia!
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie