Światowy Dzień Zdrowia – „Zdrowa kanapka – dobry start dnia!”😊🥪🍅

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Serce na Dłoni” zaprosili uczniów klas I–III do wspólnego świętowania. Celem wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych.

W ramach obchodów uczniowie przygotowywali zdrowe kanapki, wykorzystując świeże warzywa, pełnoziarniste pieczywo oraz inne wartościowe produkty. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem, a przygotowane przez nie posiłki były nie tylko zdrowe, ale również estetyczne i kolorowe.

Wydarzenie przebiegło w radosnej atmosferze i było doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę.