GMINNA GRA TERENOWA „WIELKANOCNA PRZYGODA”

Dnia 27 marca 2024 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie pod hasłem „Wielkanocna przygoda”. Gościły u nas sześcioosobowe drużyny dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Sierpc wraz z nauczycielami. To właśnie w tym dniu, chwilę przed świętami, chcieliśmy wspólnie spędzić czas.

Gorące podziękowania kierujemy do Pana Krzysztofa Korpolińskiego – Wójta Gminy Sierpc za słodki poczęstunek oraz ufundowanie upominków dla uczestników spotkania.

Za wsparcie w organizacji spotkania dziękujemy również Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Sudragach i Koła Gospodyń Wiejskich „Żochowianki”.