VI GMINNY DZIEŃ WOLONTARIATU

22 marca 2024 w Publicznym Przedszkolu w Studzieńcu odbył się VI Gminny Dzień Wolontariatu, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierpc, pana Krzysztofa Korpolińskiego. Celem tego wydarzenia było podsumowanie pracy wolontariuszy z wszystkich szkół oraz przedszkola z terenu gminy Sierpc a także uhonorowanie osób bezinteresownie angażujących się w działanie na rzecz innych.

Podczas uroczystości wyróżnieni zostali ci wolontariusze, którzy w sposób szczególny angażowali się w działalność charytatywną. Zaszczytny tytuł „Anioła Wolontariatu 2024” Szkoły Podstawowej w Sudragach otrzymała uczennica klasy VIII, Ewelina Gabrychowicz. List gratulacyjny trafił do rąk jej rodziców.

Podziękowania za pracę na rzecz wolontariatu z rąk Wójta Gminy Sierpc otrzymała Dyrektor Szkoły, pani Iwona Wiśniewska oraz opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu „Serce na dłoni”: p. Monika Cybulska, p. Małgorzata Korpolińska, p. Anita Marlęga i p. Weronika Łempkowska.

Składamy serdeczne gratulacje Ewelinie Gabrychowicz oraz podziękowania wszystkim wolontariuszom za ich chęć niesienia bezinteresownej pomocy!