Pierwszy Dzień Wiosny

,,Wiosna, wiosna…. wiosna, ach to ty…” Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy nam się z rozkwitającą przyrodą, ze słonecznym oddechem wiatru, z pierwszymi Wiosna, wiosna…. wiosna, ach to ty…” Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy nam się z rozkwitającą przyrodą, ze słonecznym oddechem wiatru, z pierwszymi zielonymi pąkami pojawiającymi się na nagich gałęziach . Oto na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. Topnieją śniegi, nieśmiało rozkwitają pierwsze kwiaty. Ptaki powracają z ciepłych krajów. W czwartek, 21 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły świętowali Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, uczniowie młodszych klas przyszli ubrani na zielono. Zielone ubrania wprowadziły wszystkich w pogodny nastrój. Natomiast uczniowie klas starszych zaprezentowali bardzo pomysłowe przebrania na sezon wiosenny. Wszyscy wykazali się pomysłowością i talentem plastycznym. Uwieńczeniem tego dnia był wybór najpiękniejszej Marzanny. W ten sposób uczniowie Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym Sudragach pożegnali zimę. zielonymi pąkami pojawiającymi się na nagich gałęziach . Oto na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. Topnieją śniegi, nieśmiało rozkwitają pierwsze kwiaty. Ptaki powracają z ciepłych krajów. W czwartek, 21 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły świętowali Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, uczniowie młodszych klas przyszli ubrani na zielono. Zielone  ubrania wprowadziły wszystkich w pogodny nastrój. Natomiast uczniowie klas starszych zaprezentowali bardzo pomysłowe przebrania na sezon wiosenny. Wszyscy wykazali się pomysłowością i talentem plastycznym. Uwieńczeniem tego dnia był wybór najpiękniejszej Marzanny. W ten sposób uczniowie Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym Sudragach pożegnali zimę.