Zabawa karnawałowa

Ostatniego dnia I semestru odbyła się w naszej szkole zabawy karnawałowa. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji. Dzieci przebrane w piękne stroje uczestniczyły w konkursie na najładniejszą maskę wykonaną samodzielnie. Wszyscy bawili się bardzo dobrze i chętnie pozowali do zdjęć. Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami. W trakcie zabawy na dzieci czekał popcorn, kolorowe galaretki w kubeczkach oraz napoje, które przygotował Samorząd Uczniowski. Najbardziej oczekiwanym momentem było spotkanie z Mikołajem, które zakończyło nasz bal karnawałowy. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!