II RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

8 listopada w Szkole Podstawowej w Bledzewie odbył się II RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierpc oraz Starosty Sierpeckiego. Celem głównym zawodów było upamiętnienie 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Swoją obecnością zaszczycili Wójt Gminy Sierpc, p. Krzysztof Korpoliński, Starosta Powiatu Sierpeckiego, p. Andrzej Cześnik, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, p. Małgorzata Korpolińska, radna i sołtys, p. Irena Krawczyk oraz druhowie z OSP Bledzewo, p. Tomasz Churski oraz p. Jerzy Wiśniewski, uczniowie ze szkół powiatu sierpeckiego wraz z opiekunami. Impreza stała się świetną okazją do integracji społeczności lokalnej poprzez sport. Najlepsi otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące wyniki:

Bieg Dziewcząt kl. II – III:
» IV miejsce – Więckowska Amelia

Bieg Chłopców kl II – III:
» IV miejsce – Stefański Mateusz

Bieg Dziewcząt kl. IV – VI:
» III miejsce – Karwowska Gabriela
» V miejsce – Krysztoforska Wiktoria

Bieg Chłopców kl. IV -VI:
» IV miejsce – Rakowski Gabriel
» VI miejsce – Przybojewski Oskar
» VIII miejsce – Gabrychowicz Jakub

Bieg Dziewcząt kl. VII – VIII:
» I miejsce – Maja Piankowska
» IV miejsce – Olszewska Ewelina
» VI miejsce – Stefańska Lena
» VII miejsce – Gabrychowicz Ewelina

Bieg Chłopców kl VII – VIII:
» III miejsce – Ksawery Ostrowski

Wszystkim uczestnikom wielkie brawa i gratulacje !!!