„Czwartoklasista na 6” – III miejsce Bartosza Karolewskiego

W dniu 14.06.2023 w Szkole Podstawowej im Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu „Czwartoklasista na 6” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierpc Pana Krzysztofa Korpolińskiego. W tym roku rywalizacja uczniów odbywała się z trzech przedmiotów: język polski, matematyka oraz historia. Nasza szkoła brała udział w dwóch kategoriach: matematyka oraz historia. W konkursie matematycznym szkołę reprezentował Bartosz Karolewski a historycznym – Nikola Gurecka.

Z nieskrywaną dumą możemy ogłosić, że w konkursie matematycznym Bartosz Karolewski zdobył III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów.

Bartek do konkursu przygotowywał się pod kierunkiem pani Sylwii Ziółkowskiej – nauczyciela matematyki w naszej szkole.