„X Jubileuszowy Dzień Wolontariatu”

2 grudnia Wolontariusze  z naszej szkoły uczestniczyli w  „X Jubileuszowym Powiatowym Dniu Wolontariatu” w Centrum  Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Podczas uroczystości podsumowano  akcję  „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem – Trójka z pomocą dla Damiana”. Pani  Dyrektor  Iwona Wiśniewska otrzymała  podziękowanie za udział szkoły w akcji i przekazanie środków na  leczenie Damiana.

W dalszej części uroczystości  zaprezentowano działalność  Szkolnych Wolontariatów z Powiatu Sierpeckiego. Nagrodzono Wolontariuszy szczególnie  wyróżniających się w swoich środowiskach. Tytuł  Super Wolontariusza w naszej  szkole otrzymała  Zuzanna  Janiszewska, uczennica  klasy VIII,  która od wielu lat aktywnie pracuje w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Serce na Dłoni” ❤.

Podziękowania  i kwiaty otrzymały nasze szkolne Opiekunki Wolontariatu: pani Małgorzata Korpolinska (Wolontariusz Nadzwyczajny),  pani Anita  Marlęga,  pani Katarzyna Dyja.

Tytuł Wolontariusza Nadzwyczajnego otrzymał p. Wojciech  Jaworowski!

Wszystkim serdecznie Gratulujemy i Dziękujemy za  pracę wolontarystyczną.