Podsumowanie IV edycji projektu ,,Szkoła Wychowująca dla Polski Niepodległej”

IV edycja gminnego projektu ,,Szkoła Wychowująca dla Polski Niepodległej”, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierpc.

17 listopada 2021 roku odbyło się w naszej szkole podsumowanie IV edycji gminnego projektu ,,Szkoła Wychowująca dla Polski Niepodległej”, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierpc.

Wyniki tegorocznej edycji projektu:

Kategoria „Mały Wielki Polak”

I miejsce – oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej w Sudragach

II miejsce – oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie

III miejsce – oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym i Publiczne Przedszkole w Studzieńcu

IV miejsce – oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie

Kategoria ,,Szkoły Podstawowe”

I miejsce oraz honorowy tytuł ,,Szkoły Wychowującej dla Polski Niepodległej” otrzymała Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym.

II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie i Szkoła Podstawowa w Sudragach.

III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, nauczycielom i wychowawcom którzy przygotowywali dzieci i uczniów do wszystkich konkursów.

Za podsumowanie projektu odpowiedzialne były: p. Katarzyna Dyja, p. Małgorzata Karwowska i p. Magdalena Domańska.