Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Sudragach mieli zaszczyt zaprosić szanownych Gości na uroczystość z okazji ich Święta. Ten wyjątkowy dzień uświetnili także swoją obecnością: pan Krzysztof Korpoliński Wójt Gminy Sierpc i pan Kazimierz Kuligowski Radny Gminy Sierpc.
Uczniowie długo przygotowywali się , aby w sposób godny, ciepły i płynący prosto z serca przyjąć ukochane Babcie i ukochanych Dziadków. Na początku uroczystości zuchy z 13 Gromady Zuchowej „Wesołe Skrzaty” witały wchodzących gości częstując ich cukierkami ozdobionymi własnoręcznie wykonanymi serduszkami. W części artystycznej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytując wiersze, życzenia, śpiewając piosenki i odgrywając scenki . Wszyscy starali się pokazać jak bardzo kochają swoje Babcie i swoich Dziaków. Po części słowno- muzycznej uczniowie chórem odśpiewali 100 lat! Po czym przyszła pora na indywidualne życzenia, ręcznie wykonane laurki i niespodzianki. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy świecach.
Za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości odpowiedzialne były nauczycielki: pani Katarzyna Dyja i pani Sylwia Piwońska. Część muzyczną przygotowała i poprowadziła pani Ewa Golis. Rodzice włączyli się do pomocy podczas poczęstunku.