„XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Rypin”

8 grudnia 2018 roku na Hali Rypińskiego Centrum Sportu odbył się „XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Rypin”. Organizatorem turnieju był MKS „Ekonomik” Rypin. Do zawodów przystąpiło 80 osób, które reprezentowały: UKS OSIR Brodnica, GOK Rogóźno, Grudziądz, Plemięta, Sierpc, Działdowo, GKS Zbiczno, Nowe Miasto, Okalewo, Jastrzębie, Czernikowo, Iława, Osówka, Sudragi, Lidzbark Welski oraz MKS Ekonomik Rypin.
Nasze tenisistki przyjechały do Rypina pod opieką trenerki Katarzyny Dyja.
Wyniki:
Dziewczęta, rocznik 2006 i młodsze:
I miejsce – Natalia Lejman , S.P. Sudragi
II miejsce – Maja Lejman, S.P. Sudragi
Dziewczęta, rocznik 2005-2002:
III miejsce – Oliwia Kuligowska
W tej kategorii wiekowej tuż za podium znalazła się Michalina Topolewska.
Gratulujemy naszym Zawodniczkom i organizatorom na czele z Panem Andrzejem Pacerem. Turniej przebiegł w znakomitej atmosferze i duchu gry „fair play”.