„VII Sierpecki Dzień Wolontariatu”

Dnia 5 grudnia 2018 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się „VII Sierpecki Dzień Wolontariatu” podsumowujący działalność wolontariatu za miniony rok szkolny. Uroczystość objął honorowym patronatem Starosta Sierpecki pan Mariusz Turalski.
Na początku podsumowano akcję charytatywną pod hasłem „Trójka z pomocą dla 3-letniego Marcela”. Podziękowanie za włączenie się do tej akcji charytatywnej przyjęła p.o. dyrektora pani Iwona Wiśniewska.
Tytuł „Super Wolontariusz” w naszej szkole za wybitne działania wolontariackie otrzymała uczennica klasy VIII Michalina Topolewska. Uczennica otrzymał gratulacje oraz dyplom i koszulkę.
Opiekunki naszego szkolnego koła wolontariatu „Serce na dłoni”- pani Małgorzata Korpolińska i pani Katarzyna Dyja otrzymały z rąk Starosty Powiatu Sierpeckiego podziękowania za zaangażowanie na rzecz potrzebujących.
Dziękujemy wszystkim naszym Wolontariuszom, którzy niosą pomoc innym i włączają się w akcje charytatywne.