„ANIOŁ WOLONTARIATU 2022” dla Mai Lejman 💗💗💗

W Szkole Podstawowej w Goleszynie odbył się IV Gminny Dzień Wolontariatu. W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Sierpc pan Krzysztof Korpoliński, Dyrektor Caritas Diecezji Płockiej Ksiądz Adam Przeradzki, dyrektorzy szkół, nauczyciele i wolontariusze. W trakcie obchodów podsumowano dwie zbiórki charytatywne: „Dzień Dobroci” oraz „Pomóc dla Marka”

Podziękowanie za pracę na rzecz Wolontariatu z rąk pana Wójta Gminy Sierpc otrzymała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sudragach pani Iwona Wiśniewska. Szkolni opiekunowie z naszej szkoły także otrzymali podziękowania: pani Małgorzata Korpolińska, pani Katarzyna Dyja i pani Anita Marlęga. Na ręce najaktywniejszych wolontariuszy przekazano statuetki „Anioła Wolontariatu 2022”. W naszej szkole otrzymała ją Maja Lejman, uczennica klasy VII. List gratulacyjny trafił do rąk jej rodziców.

Serdecznie Gratulujemy Mai Lejman!