„ANIOL WOLONTARIATU 2022” dla Mai Lejman 馃挆馃挆馃挆

W Szkole Podstawowej w Goleszynie odby艂 si臋 IV Gminny Dzie艅 Wolontariatu. W uroczysto艣ci uczestniczyli W贸jt Gminy Sierpc pan Krzysztof Korpoli艅ski, Dyrektor Caritas Diecezji P艂ockiej Ksi膮dz Adam Przeradzki, dyrektorzy szk贸艂, nauczyciele i wolontariusze. W trakcie obchod贸w podsumowano dwie zbi贸rki charytatywne: „Dzie艅 Dobroci” oraz „Pom贸c dla Marka”

Podzi臋kowanie za prac臋 na rzecz Wolontariatu z r膮k pana W贸jta Gminy Sierpc otrzyma艂a Dyrektor Szko艂y Podstawowej w Sudragach pani Iwona Wi艣niewska. Szkolni opiekunowie z naszej szko艂y tak偶e otrzymali podzi臋kowania: pani Ma艂gorzata Korpoli艅ska, pani Katarzyna Dyja i pani Anita Marl臋ga. Na r臋ce najaktywniejszych wolontariuszy przekazano statuetki „Anio艂a Wolontariatu 2022”. W naszej szkole otrzyma艂a j膮 Maja Lejman, uczennica klasy VII. List gratulacyjny trafi艂 do r膮k jej rodzic贸w.

Serdecznie Gratulujemy Mai Lejman!