Konkurs Ekologiczny „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”

Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Gminę Sierpc. Konkurs „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT” adresowany jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu eko-zabawki (I kategoria wiekowa), eko-ozdoby lub eko-biżuterii (II i III kategoria wiekowa). Praca konkursowa powinna być wykona z surowców wtórnych lub z materiałów naturalnych. Za najlepsze prace przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Więcej informacji dotyczących konkursu znajduje się w regulaminie załączonym do niniejszej wiadomości lub pod numerem telefonu (024) 275 57 01 wew. 24 – Pani Aleksandra Jeżewska.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!