Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 Pożegnanie klasy VIII

26 czerwca 2020 roku odbyło się nietypowe i zarazem wyjątkowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Nietypowe, ponieważ bez uroczystej akademii, bez Rodziców, w maseczkach i z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Wyjątkowe, ponieważ po raz ostatni spotkaliśmy się w murach naszej szkoły z wyjątkowymi uczniami  – Absolwentami Szkoły Podstawowej w Sudragach.
Naszych absolwentów pożegnał Wójt Gminy Sierpc –  Pan Krzysztof Korpoliński, Dyrektor szkoły – Iwona Wiśniewska i Wychowawca klasy – Radosław Ulicki.
Pan Krzysztof Korpoliński wręczył 2 uczennicom naszej szkoły: Oliwii Kuligowskiej i Kamili Czajkowskiej Nagrody Wójta Gminy Sierpc za wspaniałe osiągnięcia w nauce, wzorowe zachowanie i godne reprezentowanie szkoły.

Drodzy Absolwenci!

Dziękujemy za wszystkie chwile spędzone razem, za trud nauki, za uśmiech, za to, że staliście się częścią historii naszej szkoły.

Życzymy Wam, abyście dostali się do wymarzonej szkoły oraz dalszych sukcesów edukacyjnych.