II miejsce Natalii Lejman w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Sierpeckiego w Jeżewie.

Pasjonaci plastikowej piłeczki zakończyli rozgrywki o Puchar Starosty Sierpeckiego. Najlepsi tenisiści powiatu sierpeckiego w 4 kolejnych Turniejach rywalizowali o zwycięstwo na Hali Sportowej imienia Andrzeja Grubby w Jeżewie.
Bardzo dobre II miejsce wywalczyła nasza uczennica Natalia Lejman, która swoje sportowe zainteresowania rozwija w Szkolnej Sekcji Tenisa Stołowego w Sudragach.
Po pierwszym Turnieju Natalia była na miejscu III. W drugim Turnieju zajęła II miejsce i w klasyfikacji generalnej uplasowała się także na II miejscu, egzekwo z Sandrą Stołowską z SLKS „Olimpijczyk” Jeżewo. W trzecim Turnieju wywalczyła II miejsce ustępując tylko Sylwii Rajkowskiej z SLKS „Olimpijczyk” Jeżewo. Po czwartym ostatnim Turnieju Natalia utrzymała swoją wysoką II pozycję.
Wyniki:
I miejsce – Sylwia Rajkowska, SLKS „Olimpijczyk” Jeżewo
II miejsce – Natalia Lejman, Szkolna Sekcja Tenisa Stołowego w Sudragach
III miejsce – Sandra Stołowska, SLKS „Olimpijczyk” Jeżewo
Gratulujemy bardzo dobrego wyniku i życzymy dalszych sukcesów!