„Czytam na szóstkę”

We wtorkowy poranek w naszej szkole odbył się konkurs „Czytam na szóstkę”. Przystąpili do niego uczniowie klas I – III. Jego celem było kształtowanie umiejętności pięknego czytania i nawyków czytelniczych. Jury oceniało płynność, poprawność, intonację i dykcję. Uczniowie oprócz rywalizacji konkursowej mogli również zmierzyć się w potyczkach gramatycznych i ortograficznych rozwiązując zadania, rebusy, zagadki. 
W klasie I przyznano:
I miejsce – Przemysław Stankiewicz
II miejsce – Bartosz Karolewski
III miejsce – Filip Lewandowicz
W klasie II:
I miejsce – Oliwia Górecka
II miejsce – Julia Podgórska
III miejsce – Aleksandra Jęczarek
W klasie III:
I miejsce – Ewelina Olszewska
II miejsce – Alan Kowalski
III miejsce – Lena Szmejter
Wszystkim wyróżnionym wielkie gratulacje!!!