Festyn rodzinny

W dniu 29 maja bieżącego roku odbył się po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Sudragach „Festyn Rodzinny”. Impreza była świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty. Niestety pogoda nam nie dopisała, dlatego część atrakcji odbyła się w budynku placówki.
Bogaty program festynu sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie. Takie atrakcje jak bańki dymne, bańki pieniące, zamykanie w bańce mydlanej czy zabawy z chustą animacyjną to tylko część niespodzianek dla dzieci.
Na gości i dzieci czekały postacie z bajek, Myszka Mini, Minionek i Marshall. To oni w rytm muzyki zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Przy wszystkim znanych przebojach bawili się wspólnie duzi i mali, chętnie uczestniczyli w licznych konkursach. W tym dniu również starsze klasy rywalizowały między sobą, by zdobyć Puchar Dyrektora Szkoły, grając w piłkę nożną i siatkówkę.
Bardzo miłym akcentem były odwiedziny Pana Krzysztofa Korpolińskiego – Wójta Gminy Sierpc ze słodkimi upominkami.
Rada Rodziców zadbała o podniebienia wszystkich uczestników imprezy. Każdy mógł się posilić kiełbaską z grilla czy rozgrzać ciepłą herbatą i kawą.
Organizacja Festynu była okazją do wspólnej zabawy, lepszego wzajemnego poznania się, zaprezentowania naszej placówki w środowisku lokalnym. Wspólnie spędzony czas sprawił radość dzieciom i przybyłym gościom.
Drodzy Rodzice, dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę.