Podsumowanie powiatowego konkursu „Jan Paweł II – PAPIEŻ MŁODYCH”

22 maja odbyło się w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym podsumowanie konkursu „Jan Paweł II – PAPIEŻ MŁODYCH” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierpc Pana Krzysztofa Korpolińskiego. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Sierpc oraz powiatu sierpeckiego i przebiegał w czterech kategoriach. Uroczystość wręczenia nagród uświetnili swoją obecnością Pan Krzysztof Korpoliński Wójt Gminy Sierpc, Siostra Dominika Dudzik, Ksiądz Włodzimierz Piętka, Ksiądz Kanonik Stefan Prusiński, Ksiądz Adam Zaborowski Proboszcz Parafii Borkowo oraz uczestnicy konkursu wraz z opiekunami.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród zwycięzcom, którego dokonali fundatorzy upominków. Organizatorzy wręczyli również podziękowania nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursu. Kolejnym punktem uroczystości było obejrzenie zwycięskiej prezentacji multimedialnej autorstwa Sebastiana Jeziorskiego oraz montażu słowno – muzycznego poświęconego św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym.
Warto zaznaczyć wysokie miejsca naszych uczniów: I miejsce Bartosza Karolewskiego w kategorii praca plastyczna, wysokie miejsce miejsce Szymona Krysztoforskiego, II miejsce Oliwii Kuligowskiej oraz wyróżnienia Michaliny Topolewskiej. Serdecznie gratulacje!!!