Bal Karnawałowy

Karnawał to czas radości i rozrywki, dlatego też 18 stycznia 2019 roku w naszej szkole na pięknie udekorowanej świetlicy odbył się Bal Karnawałowy. Otwarcia uroczystości dokonała organizatorka spotkania pani Magdalena Domańska, która w imieniu Pana Wójta Krzysztofa Korpolińskiego oraz Rady Pedagogicznej złożyła wszystkim obecnym noworoczne życzenia.
Następnie rozbrzmiały pierwsze takty muzyki, a Pan Jacek Fijałkowski, który zadbał o oprawę muzyczną, zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy, która stała się okazją do wspólnego świętowania uczniów, rodziców i nauczycieli, pełnego tańców, zabaw i swawoli.
Na koniec w progach naszej szkoły zagościł Święty Mikołaj przynosząc dzieciom wyczekiwane paczki.
Bal Karnawałowy był okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy zorganizowali kiermasz ciast, cieszący się ogromnym zainteresowaniem.
W imieniu organizatorów dziękujemy za liczne przybycie, pomoc w organizacji i dobrą zabawę. A następne spotkanie w tanecznych rytmach już za rok …