Gminny Turniej Tenisa Stołowego pod Honorowym Patronatem Pana Krzysztofa Korpolińskiego

14 grudnia 2018 roku Szkoła Podstawowa w Sudragach gościła miłośników plastikowej piłeczki na Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego „Dla Niepodległej”. Honorowy Patronat nad turniejem objął Pan Krzysztof Korponiński Wójt Gminy Sierpc. Do udziału przystąpili młodzi tenisiści stołowi ze szkół podstawowych z Bledzewa, Goleszyna, Suska i Sudrag pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Głównym celem Turnieju było rozwijanie sprawności fizycznej i zainteresowań sportowych, integracja młodzieży z różnych środowisk oraz uczczenie 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w związku z ogłoszeniem roku szkolnego 2018/2019 rokiem Niepodległej. Rozgrywki przebiegały w duchu fair play.
Uroczystego wręczenia statuetek i dyplomów zwycięzcom Turnieju „Dla Niepodległej” dokonali Pan Krzysztof Korpoliński Wójt Gminy Sierpc, Pan Kazimierz Kuligowski Radny Gminy Sierpc, Pani Iwona Wiśniewska p.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sudragach oraz odpowiedzialna za przebieg turnieju Pani Katarzyna Dyja opiekunka Szkolnej Sekcji TS.
Puchary i dyplomy wręczono także Zuchom za udział w Turnieju „Gry i zabawy z Tenisem Stołowym w tle”, który został rozegrany dzień wcześniej.

Wyniki:
Dziewczęta , kl. IV-VI (rocznik 2008- 2006)
I miejsce Natalia Lejman, S.P. w Sudragach
II miejsce Maja Lejman, S.P. w Sudragach
III miejsce Zuzanna Lubińska, S. P. w Goleszynie
IV miejsce Natalia Paciuszkiewicz, S.P. w Bledzewie

Chłopcy , kl. IV-VI (rocznik 2008- 2006)
I miejsce Bartłomiej Karczewski, S.P. w Bledzewie
II miejsce Adrian Muszyński, S.P. w Bledzewie
III miejsce Szymon Piankowski, S. P. w Sudragach
IV miejsce Mikołaj Piankowski, S.P. w Sudragach

Dziewczęta , kl. VII-VIII (rocznik 2005- 2004)
I miejsce Oliwia Kuligowska, S.P. w Sudragach
II miejsce Michalina Topolewska, S.P. w Sudragach
III miejsce Kamila Kucińska, S. P. w Goleszynie
IV miejsce Anna Nowakowska, S.P. w Goleszynie

Chłopcy , kl. VII-VII (rocznik 2005- 2004)
I miejsce Patryk Kuskowski, S.P. w Bledzewie
II miejsce Adam Marciniak, S.P. w Bledzewie
III miejsce Adam Lisicki, S. P. w Goleszynie
IV miejsce Igor Kurkiewicz, S.P. w Goleszynie