Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny ”NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA Z DUSZĄ”

3 grudnia 2018r. odbyła się gala finałowa IV Między-powiatowego Konkursu Plastycznego „ Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”, której organizatorem było Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.
Konkurs odbywał się w 4 kategoriach wiekowych: przedszkola; klasy I-III; IV-VI; klasy VII- VIII, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Celem konkursu było umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowania własnego talentu plastycznego, kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie kreatywności w podejściu do tematu.
Uczniowie naszej szkoły otrzymali 4 wyróżnienia:
♦ w kategorii przedszkola – Wiktoria Krysztoforska,
♦ klasy I-III – Szymon Krysztoforski,
♦ klasy IV-VI – Kacper Baczewski,
♦ klasy VII-VIII – Kamila Czajkowska.
Wszystkie kartki z duszą pomogą w leczeniu małego Filipka – brata wychowanki OPP.
Kiermasz kartek z duszą  odbył  się 5 grudnia od 9.30 w CKISZ Sierpc podczas VII Dnia Wolontariatu, 9 grudnia po mszy dla dzieci w Kościele Szkolnym, Farnym i Klasztorze.