Ogólnopolskie Igrzyska w Kutnie

W dniach od 14 do 16 września 2018 r. odbyły się w Kutnie XXVI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej. Na miejskich obiektach rywalizowała młodzież w kilku dyscyplinach sportowych, w 3 grupach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.
Dwukrotną złotą medalistką Igrzysk w tenisie stołowym została nasza absolwentka Milena Dyja.
Dobre wyniki uzyskały także w najmłodszej grupie wiekowej tenisistki z naszej szkoły, podopieczne Katarzyny Dyja.
III miejsce i brąz w grze deblowej zdobyła Michalina Topolewska grając w parze z zawodniczką z Kutna. Tuż za podium na miejscu IV znalazły się Oliwia Kuligowska i Natalia Lejman.
W grach pojedynczych szczęśliwy był dla dziewcząt pierwszy dzień rozgrywek. Oliwia wyszła z grupy wygrywając wszystkie gry, a Natalia z jedną porażką. Ostatecznie dziewczętom nie udało się stanąć na podium, choć do zwycięstwa zabrakło niewiele, gdyż zajęły V i VI miejsce.
Zwycięzcy poszczególnych konkurencji uhonorowani zostali medalami i pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami.