IV Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Przy pięknej czwartkowej pogodzie, 13 września po raz czwarty na boisku przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łukomiu odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. W zawodach piłkarskich wzięli udział piłkarze dla których piłka nożna to coś więcej niż tylko gra i zwykłe kopanie piłki. Zawody w Łukomiu przyciągnęły na boisko młodych zawodników z I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu, Szkoły Podstawowej w Sudragach oraz dwóch drużyn gospodarzy turnieju ze Szkoły Podstawowej w Łukomiu. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Mecz trwał 2 x 10 minut, dopuszczalne były zmiany powrotne. Na boisku jednocześnie w każdej z drużyn mogło przebywać 5 zawodników.

Różne poziomy sprawności zawodników, różny potencjał jednak cel ten sam – rozegrać dobry mecz i zwyciężyć, a wspólny mianownik to piłka nożna. W Łukomiu piłkarze spotkali się po to aby bez względu na różnice móc wspólnie cieszyć się sportową rywalizacją, zapomnieć o codziennych problemach i przeżyć fantastyczne piłkarskie emocje.

Wyniki spotkań:

1. SP Sudragi  – SP Łukomie                                          1 : 2                        2. I Prywatna SP w Sierpcu – SP Łukomie II      9 : 0                       3. SP Sudragi – SP Łukomie II                                     4 : 0                          4. SP Łukomie – I Prywatna SP w Sierpcu           1 : 1                         5. SP Łukomie – SP Łukomie II                                 10 : 0                          6. SP Sudragi – I Prywatna SP w Sierpcu            2 : 2

Po rozegraniu wszystkich pojedynków klasyfikacja ogólna wyglądała następująco:

Miejsce

Nazwa

Punkty

Bilans

1

SP w Łukomiu

7

13 : 2

2

I Prywatna SP w Sierpcu

5

12 : 3

3

SP w Sudragach

4

7 : 4

4

SP w Łukomiu II

0

0 : 23